خدمات مشتری

گارانتی یکساله تعویض دکانت در صورت هرگونه مشکل فنی که بر روی دستگاه شما اتفاق بیفتد البته پس از بررسی و تایید توسط تیم فنی در کمترین زمان ممکن.
چه چیزهایی از گارانتی خارج می شود:
در تمامی مواردی که فرد پلمپ برچسب محصول را باز می کند محصول قابل برگشت نمی باشد مگر اینکه دستگاه پس از بازگشایی به هر دلیل فنی کارایی خود را انجام ندهد در این صورت قطعاً محصول شما شامل گارانتی تعویض می گردد.
گارانتی از چه تاریخی آغاز می شود:
به دلیل اینکه کلیه محصولات انکر تنها از طریق فروشگاه های اینترنتی قابل تامین می باشد لذا از لحظه خرید و رسیدن اجناس به دست مشتری گارانتی محصول آغاز می شود و شرکت در قبال محصول خریداری شده خود را متعهد می داند.
چگونه می توانیم این محصول را برگشت دهیم:
طبق قوانین فروشگاه های اینترنتی اگر شما تا ۴۸ ساعت محصول را باز نکنید و فک پلمپ ننمایید قابلیت برگشت دارید و خود فروشگاه های اینترنتی آن را باز پس می گیرد اما اگر مشکل فنی وجود داشته باشد می توانید تا ۱۰ روز به فروشگاه اینترنتی مربوطه بازپس دهید و از آن طریق تعویض صورت می گیرد برای بالای ۱۰ روز با هماهنگی با خود سایت می توانید جنس را باز پس بفرستید و بدون هزینه حمل محصول شما را دریافت می کنیم و خود سایت محصول تعویضی را برای شما رایگان ارسال می نماید.
گارانتی اجناس برگشتی به چه صورت است:
کلیه اجناس برگشتی در لحظه ای که به دست مشتری رسید مدت گارانتی برای آنها فعال می شود.
چه کسی مسئولیت گارانتی اجناس انکر را بر عهده دارد:
کلیه محصولات انکر بر روی سایت انکر توسط شرکت کسب و کار الکترونیک رابین با برند تجاری دکانت یکسال گارانتی می شود پس دکانت مسئولیت گارانتی کلیه محصولات انکر را می پذیرد.