تکنولوژی پاور آی کیو PowerIQ

تا به حال از خود پرسیده اید که چرا تلفن همراه شما با برخی درگاه های شارژ سریعتر و با برخی کندتر شارژ می شوند؟ این موضوع اغلب تنها به قدرت شارژ شما مربوط نمی شود. برخی درگاه ها به زبان درستی که بتواند دستگاه شما را با نهایت سرعت شارژ کند صحبت نمی کنند. شارژ آیفون خود را با یک آداپتور اندروید امتحان کنید و یا برعکس تا ببینید که زمان شارژ شما می تواند دو برابر به طول بینجامد.
راه حل ما؟ فن آوری پاور آی کیو از سوی شرکت انکر دستگاه شما را شناسایی کرده و به زبانی با آن صحبت می کند که برای شارژ شدن با حداکثر سرعت لازم است. با این اعتماد دستگاه خود را شارژ کنید که با پاور آی کیو و به همراه صنعت پیشروی انکر در زمینه خروجی برق، شما همواره از تطبیق پذیری جهانی و شارژ تمام سرعت بهره مند خواهید شد، بدون درنظر گرفتن اینکه از چه دستگاهی استفاده می کنید.

تکنولوژی پاور آی کیو PowerIQ

تکنولوژی پاور آی کیو PowerIQ

چرا شارژ آیفون با کامپیوتر این همه زمان می‌برد؟

تا به حال دقت کرده‌اید که زمان شارژ تلفن همراه شما با شارژرهای مختلف متفاوت است؟ برخی از شارژرها تلفن هوشمند و تبلت شما را سریع‌تر شارژ می‌کنند و بعضی دیگر زمان بیشتری برای شارژ کامل دستگاه هوشمند شما نیاز دارند. به عنوان مثال، معمولا شارژ از طریق اتصال USB به کامپیوتر زمان بسیار زیادی مطالبه می‌کند و از طرف دیگر این تصور وجود دارد که شارژرهای هر تولید شده توسط کارخانه‌های تلفن همراه محصولات آن برند را سریع‌تر شارژ می‌کنند. اگر تا به حال به این مسئله دقت نکرده اید، بد نیست یک بار تلفن آیفون خود را از طریق کامپیوتر ویندوزی شارژ کنید و بار بعد آن را با استفاده از توان یک آی مک یا آی بوک شارژ کنید تا متوجه تفاوت فاحش زمان شارژ بشوید. علت این اختلاف آن است که کابل‌های شارژ و شارژرها معمولا برای تنظیمات نوع و مدل خاصی از محصولات طراحی می‌شوند و در عملکرد با دستگاه‌هایی که سازگاری کاملی با تنظیمات آن شارژر ندارند، نمی‌توانند از تمام پتانسیل و توان خود برای اعمال شارژ استفاده کنند و همین امر سبب تاخیر در مدت زمان شارژ تلفن همراه خواهد شد.

با شارژ سریع‌تر، در زمان صرفه جویی کنیم.

شارژهای ANKER با بهره‌گیری از قابلیت شگفت‌انگیز فناوری پاور آی کیو Power IQ، به صورت هوشمندانه‌ای مدل و نوع دستگاه هوشمند شما را مشخص و نیازهای آن را شناسایی می‌کنند و از این طریق از حداکثر توان خود برای اعمال شارژ و انتقال توان به دستگاه شما استفاده می‌کنند. به کمک این فناوری، پاوربانک‌های انکر، تلفن‌های هوشمند و تبلت شما را در زمان بسیار کمتری نسبت به سایر راه‌کارهای مشابه شارژ می‌کنند و به علاوه شما می‌توانید در دفعات بیشتری از توان پاوربانک خود برای شارژ تلفن همراه استفاده کنید.