تفاوت های بین پاوربانک های PowerCore و PowerCore Plus

یکی از محبوب ترین پاوربانک ها در بین آیتم های فروشگاه های اینترتی، محصولات انکر می باشد که روز به روز در حال پیشرفت و ترقی است. علت اینکه محصولات انکر همچنان از دید مشتریان  مورد استقبال قرار می گیرند، قابلیت و کیفیتی  است که کمپانی آن را اولویت اول تولیدات خود قرار داده است. پاوربانک های انکر در مدل های مختلف با مقدار گنجایش های متفاوت به بازار عرضه شده است. اما با گذشت زمان مدل های جدید پا به عرصه رقابت گذاشته و رقابت را از قبل سخت تر می کنند. در مورد پاور بانک های انکر هم این مورد صدق می کند. ابتدا پاوربانک های  PowerCoreدر اندازه های مختلف نبض بازار را در دست گرفتند و به مرور زمان برند انکر در بین کاربران شناخته شده تر شد است.

استحکام به مراتب بالاتر PowerCore Plus

حالا نسل جدیدی از پاوربانک ها با نام PowerCore Plus از این شرکت ارائه شده که نسبت به مدل های قبلی خود دارای کیفیت بهتری می باشد. جنس به کار رفته در این مدل از آلومینیم بوده که به مراتب از استاندارد و استحکام بالاتری نسبت به مدل پلاستیکی قبلی خود بهره می برد. علاوه بر کاور محکم استفاده شده در این محصول، قطعات و سخت افزار داخل آن هم به جلو حرکت کرده و از قطعه های قوی تری در آن استفاده شده است.
Powercore Plus

سرعت بالا در شارژ دوباره پاوربانک

علاوه بر استحکام بالا در بدنه ی خود دارای تکنولوژی جدیدی است که می تواند پاوربانک را با سرعت بیشتری شارژ کرده و منجر به پر شدن آن شده و زمان کمتری برای آن صرف می شود. در صورت نبود آداپتورهای دیواری، یک آداپتور ۲٫۴ میلی آمپری می تواند یک پاور بانک با گنجایش بالا را در عرض ۸ ساعت شارژ نماید. که این مقدار زمان برای گنجایش های پایین تر می تواند کمتر باشد. در پاور بانک های PowerCore Plus تعداد LED  های به کار رفته، اضافه شده و میزان شارژ باتری پاور بانک را دقیق تر مشخص می کند. بالاترین میزان حجم پاوربانک این برند ۲۶۸۰۰ میلی آمپر از سری PowerCore Plus می تواند حداکثر ۱۰ بار یک تلفن همراه آیفون شارژ کند. از دیگر مزیت های این سری این است که سرعت شارژ دوباره پاوربانک به مراتب بالاتر از سری PowerCore می باشد.